Namioty magazynowe

Nasza oferta obejmuje praktyczne i solidne namioty magazynowe, które są wykorzystywane w wielu segmentach rynku. Szerokie pole zastosowania oraz najwyższa jakość wykonania wpływają na coraz większe zainteresowanie tego typu konstrukcjami. Nasza firma specjalizuje się w produkcji hal namiotowych, ich sprzedaży i montażu – na każdym etapie prac stawiamy na jakość, profesjonalizm i rzetelność realizacji zleceń.

Dzięki zastosowaniu w produkcji najwyższej jakości tworzyw PVC oraz wytrzymałych rur, oferowane przez nas namioty magazynowe są w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom każdego Klienta, niezależnie czy jest to osoba prywatna czy właściciel przedsiębiorstwa, który szuka wytrzymałych oraz szybkich w montażu konstrukcji do przechowywania swoich towarów. Przedstawiamy Państwu szeroki wachlarz rozmiarów oraz typów namiotów magazynowych. Są to klasyczne, podstawowe konstrukcje, jak również te o bardziej zaawansowanych formach, które można dostosować do konkretnego terenu, a także ich przeznaczenia. Dzięki odpowiedniemu projektowi, będą mieli Państwo pewność, że otrzymują produkty, których rzeczywiście potrzebują.

Każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie jest łatwy w montażu oraz demontażu. Zastosowanie praktycznych rozwiązań w trakcie ich budowy pozwala osiągnąć znakomite rezultaty, a więc trwałe i funkcjonalne obiekty o wszechstronnym zastosowaniu. Namioty znajdujące się w naszej ofercie spełniają między innymi funkcje:

  • magazynów,
  • obiektów usługowo-handlowych (czasowo mi na stałe),
  • obiektów rekreacyjnych, sportowych i rozrywkowych,
  • hal produkcyjnych,
  • hal wojskowych.

To właśnie ta niezwykła wszechstronność wykorzystania, niezawodność oraz wyjątkowa wytrzymałość tworzą z naszych namiotów magazynowych niezwykle popularne obiekty. Bezsprzecznym atutem jest z pewnością również ich elegancki wygląd, a także łatwość montażu. Jeśli będą Państwo mieli kłopot z wyborem konkretnych produktów, nasi specjaliści służą profesjonalną poradą. Mogą Państwo więc zyskać pewność, że zakupiony produkt będzie pełnił swoją rolę w taki sposób, jakiego od niego oczekujemy.

Zastosowanie

Proponowane przez nas konstrukcje mają przeznaczenie produkcyjne, przemysłowe, a także sportowe. Z powodzeniem są wykorzystywane jako miejsce do wytwarzania i składowania towarów. Doskonale chronią przechowywane materiały zarówno zimą, jak i latem.

Zalety

Podczas tworzenia konstrukcji namiotowych zależy nam przede wszystkim na tym, aby całość była solidna, wytrzymała oraz bezpieczna. Wszystkie produkty powstają w oparciu o profesjonalny projekt przygotowany przez naszych specjalistów. Zawsze tworzymy konstrukcje w sposób, aby były one w pełni zgodne z polskim prawem budowlanym, a przy tym całkowicie bezpieczne w eksploatacji.

Dlaczego warto współpracować z ITPMAR?

Misją naszego przedsiębiorstwa jest dostarczenie wszystkim Klientom funkcjonalnych i przestronnych namiotów magazynowych, które spełnią ich najśmielsze oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie w branży i stałe poszerzanie swoich umiejętności pozwala nam na przygotowywanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych preferencji naszych Klientów. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy na najwyższym poziomie.

 

Timmasper Weg 33a
24589 Schülp/Nortorf
Tel: 0 43 92 - 690313 oder 15 02
Fax: 0 43 92 - 59 65
Handy: 0 171-9516415
www.zelteundhallen.de

 


ITPMar

Grunwald 1
95-070 Aleksandrów Łódzki

tel. 42 209 34 39
tel. kom. 790 279 400
Email: biuro@itpmar.pl


Oddział Niemcy: ITP LTD. & CO. KG

Timmasper Weg 33a
24589 Schülp/Nortorf
Tel: 0 43 92 - 690313 oder 15 02
Fax: 0 43 92 - 59 65
Handy: 0 171-9516415
URL: http://www.zelteundhallen.de

Szybki kontakt