O nas

Jesteśmy Polskim producentem hal namiotowych jak i stałych konstrukcji stalowych, działalność rozpoczeliśmw 2000 roku, w Niemczech pod nazwą „TKR”. To tam produkujemy i sprzedajemy nasze produkty po atrakcyjnych cenach.

Ze względu na duże zainteresowanie naszego asortymentu w Niemczech prywatna firma „TKR” w 2006 roku przeistacza się w spółkę i tak powstaje ITP LTD. & CO. KG i działa do dnia dzisiejszego. Obecnie jako przedstawiciel ITPMar w Niemczech.

Niestety w latach od 2000 do 2008 nie było praktycznie możliwości zaistnienia na Polskim rynku hal namiotowych, ze względu na grono Polski pseudo producentów nie spełniających żadnych wymogów techniczny, oraz zero wytrzymałości na śnieg, gdzie podstawowa nasza konstrukcja spełnia 45kg/m2. Dla laika jest to o 80% więcej stali czyli droższa produkcja! (a dla klienta liczyła się cena, oraz wygląd zewnętrzny, a pseudo hale poza brakiem wytrzymałości są takie same !).

W 2008 roku startujemy z produkcją na Polskę i tak powstaje ITPMar, niestety do dnia dzisiejszego mamy problemy z konkurencją pseudo produktów, która wykorzystuje luki prawa budowlanego i buduje namioty magazynowe nie spełniające żadnych norm, ani wymogów bezpieczeństwa, przestrzegamy każdego zainteresowanego konstrukcją oraz prośmy o uważne prześledzenie z czego jest wykonana i z jaką jest odpornością śniegową (tylko tak unikniemy tragedii).

Z poważaniem Marcin Tomczak


Technologia

Hala namiotowa jak każdy obiekt użytkowany przez ludzi, musi spełniać pewne podstawowe normy bezpieczeństwa. Normy te regulowane są przez prawo i musza być bezwzględnie przestrzegane. Dużym ułatwieniem przy stawianiu hali jest to, że nie potrzeba na nią pozwoleń budowlanych. Nie zmienia to jednak faktu, że hala musi być skonstruowana tak, by nikomu nie zagrażać. Szkieletem hali jest stalowa konstrukcja oparta na profilach. To od tego elementu zależy wytrzymałość hali i jej stabilność. Konstrukcja ta musi być więc dokładnie wyliczona. Projekt musi zaś być bezbłędnie odtworzony w rzeczywistości...


więcej
Box_bottom2

ITPMar

Grunwald 1
95-070 Aleksandrów Łódzki

tel. 42 209 34 39
tel. kom. 790 279 400
Email: biuro@itpmar.pl


Oddział Niemcy: ITP LTD. & CO. KG

Timmasper Weg 33a
24589 Schülp/Nortorf
Tel: 0 43 92 - 690313 oder 15 02
Fax: 0 43 92 - 59 65
Handy: 0 171-9516415
URL: http://www.zelteundhallen.de

Szybki kontakt