Hale namiotowe

Oferowane przez ITP-MAR hale namiotowe to obecnie jedne z najatrakcyjniejszych pod względem cenowym rozwiązań przemysłowych, magazynowych i rekreacyjnych.

Mogą Państwo mieć pewność najwyższej jakości wykonania naszych konstrukcji, a także niższego kosztu ich utrzymania w porównaniu do konstrukcji tradycyjnych. Dużym atutem jest również mobilność konstrukcji i łatwość jej przenoszenia. Co ważne, obiekty te nie wymagają kosztownych remontów. Konieczna jest tylko wymiana plandeki raz na ok. 15 lat.

Od czego zależy cennik hal namiotowych w ITP-MAR?

Jednym z głównym elementów wpływających na koszty montażu takiej konstrukcji jest jej lokalizacja, a co za tym idzie dostosowanie odporności materiałów do panujących na danym terenie warunków atmosferycznych, takich jak wiatr, deszcze i śniegi. Kluczowym czynnikiem jest również jej powierzchnia, a także dodatkowe wyposażenie.

 • szerokość od 10 do 15 metrów i wysokość do 8 metrów: od 180 do 220 zł netto za m2
 • szerokość do 20 metrów i wysokość do 10 metrów: od 200 do 250 zł netto za m2
 • szerokość do 25 metrów i wysokość do 10 metrów: od 220 do 280 zł netto za m2
 • szerokość do 30 metrów i wysokość do 5 metrów: od 180 do 220 zł netto za m2

Oferujemy również pawilony biurowe wykonane z solidnej płyty warstwowej (od 1000 do 1200 zł netto za m2) oraz stałe hale stalowe o szerokości od 10 do 35 metrów (od 400 do 1000 zł netto za m2). W naszej ofercie znajdą Państwo także obiekty wielkopowierzchniowe, takie jak magazyny czy hale logistyczne.

Hale namiotowe

 • o szerokości 10 m

  Niewielka hala, najmniejsza z produkowanych przez naszą firmę, idealna jako pawilon wystawienniczy, hala produkcyjna czy magazynowa albo miejsce organizacji niewielkiego eventu. Nie wymaga pozwolenia na budowę, a jedynie zgłoszenie budowy. Jej montaż jest szybki i możliwy na różnym gruncie, w zależności od potrzeb zamawiającego. Dowolnej długości, oraz wysokości do 5 m ściany bocznej. Cena szacunkowa od 180 do 220 PLN Netto za m2.

  więcej
 • o szerokości 12 m

  Doskonała konstrukcja stalowa, która została ocynkowana i dzięki temu jest całkowicie odporna na korozję. Spełni swoje zadanie zarówno jako obiekt tymczasowy na kilka dni, jak również wiele miesięcy. Może być ustawiona praktycznie w każdym miejscu, a wykonana została ze stalowych kratownic i ocynkowana ogniowo. Dowolnej długości, oraz wysokości do 5 m ściany bocznej. Cena szacunkowa od 180 do 220 PLN Netto za m2.

  więcej
 • o szerokości 15 m

  Średniej wielkości hala magazynowa, produkcyjna i znajdująca inne, szerokie zastosowanie. Dzięki swojej lekkości oraz stabilności, jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak silne podmuchy wiatru, obfite opady śniegu, a także bardzo niskie i wysokie temperatury. Można wykorzystywać całą jej powierzchnię. Dowolnej długości, oraz wysokości do 8 m ściany bocznej. Cena szacunkowa od 180 do 220 PLN Netto za m2.

  więcej
 • o szerokości 20 m

  Duża hala, najczęściej wykorzystywana jako miejsce do magazynowania produktów, czasami jako hala produkcyjna, rzadziej jako obiekt sportowy. Niezwykle wytrzymała, stabilna oraz funkcjonalna posiada dużą szerokość, a brak wewnętrznych podpór sprawi, że można wykorzystać całą jej powierzchnię i realizować swoje zadania. Dowolnej długości, oraz wysokości do 10 m ściany bocznej. Cena szacunkowa od 200 do 250 PLN Netto za m2.

  więcej
 • o szerokości 25 m

  Tymczasowa konstrukcja o dużych gabarytach, dzięki czemu stosowana jest przez firmy o większych potrzebach magazynowych czy produkcyjnych. Możliwy jest montaż nie tylko drzwi, ale i bram przesuwnych, a także elementów dodatkowych, takich jak oświetlenie. Hala może być ustawiona w dowolnym miejscu i w krótkim czasie. Dowolnej długości, oraz wysokości do 10 m ściany bocznej. Cena szacunkowa od 220 do 280 PLN Netto za m2.

  więcej
 • o szerokości 30 m

  Rozwiązanie tymczasowe, umożliwiające składowanie bardzo dużej ilości produktów, a także organizowanie rozmaitych eventów czy stworzenie odpowiednich warunków produkcyjnych. Konstrukcja zbudowana ze stali, ocynkowana, a także pokryta doskonałej jakości, odporną na czynniki zewnętrzne tkaniną powlekaną albo blachą trapezową. Dowolnej długości, oraz wysokości do 5 m ściany bocznej. Cena szacunkowa od 180 do 220 PLN Netto za m2.

  więcej
 • Pozostałe

 • Pawilon biurowy z płyty warstwowej dowolnej wielkości

  Oferujemy również wysokiej jakości pawilony biurowe o różnych gabarytach, które pozwalają na stworzenie miejsca pracy w dowolnym punkcie. Realizujemy niestandardowe zlecenia, w pełni dopasowując się do potrzeb Klienta, a nasze konstrukcje oprócz dużej funkcjonalności cechuje również ciekawa, wysoka estetyka. W konstrukcji stalowej, ściany płyta warstwowa. Cena szacunkowa od 1000 do 1200 PLN Netto za m2.

  więcej
 • Stałe Hale stalowe

  Oprócz tymczasowych rozwiązań, produkujemy także stałe konstrukcje – od wykonania projektu, przez montaż w dowolnym miejscu. Zapewniamy również pomoc w kwestiach formalnych, związanych ze zdobyciem wszelkich pozwoleń, a także zaopatrujemy obiekt w niezbędne dodatki, takie jak oświetlenie czy wentylacja. O szerokościach od 10 m do 35 m, dowolnej długości, oraz dowolnej wysokości. Pokryte blachą trapezową lub płytą warstwową. Cena szacunkowa od 400 do 1000 PLN Netto za m2.

  więcej
 • Obiekty wielkopowierzchniowe

  W przypadku, gdy niewielkie gabarytowo hale tymczasowe lub stałe nie wystarczają do realizowania swoich zadań, warto postawić na obiekt wielkopowierzchniowy. Może on posiadać zróżnicowane wymiary, elementy wyposażenia oraz kształty, a solidność wykonania sprawi, że sprawdzi się na przestrzeni wielu lat.

  więcej

ITPMar

Grunwald 1
95-070 Aleksandrów Łódzki

tel. 42 209 34 39
tel. kom. 790 279 400
Email: biuro@itpmar.pl


Oddział Niemcy: ITP LTD. & CO. KG

Timmasper Weg 33a
24589 Schülp/Nortorf
Tel: 0 43 92 - 690313 oder 15 02
Fax: 0 43 92 - 59 65
Handy: 0 171-9516415
URL: http://www.zelteundhallen.de

Szybki kontakt