Jak wygląda konstrukcja

Każdą halę namiotową wykonujemy w oparciu o sprawdzone materiały i technologie oraz kierując się wypracowanymi przez lata praktyki schematami. Aby konstrukcja stalowa była trwała, komfortowa i dobrze służyła użytkownikom, bez względu na intensywność eksploatacji oraz czas, musi być wykonana z dbałością o każdy szczegół. Jak wyglądają i z czego składają się wykonywane przez nas hale?


Elementy nośne konstrukcji

Aby konstrukcja nośna posiadała odpowiednią trwałość i sprawdzała się w różnych warunkach pogodowych, wykonujemy ją ze stali. Najważniejszym elementem są ramy główne, a więc w tym przypadku kratownice o różnej wysokości. Każdy projekt został wykonany tak, aby konstrukcja była odporna na działanie silnego wiatru, a także niekorzystny wpływ śniegu, który gromadzi się na dachu. Wszystkie elementy są ocynkowane ogniowo, co daje najlepszą ochronę antykorozyjną niezależnie od tego, jak długo użytkowany jest obiekt.


Pokrycie dachu i ścian

Jeżeli chodzi o pokrycie dachu, stosujemy tkaninę powlekaną 680 g/m2, która jest bardzo odporna na zrywanie (2450 N/5cm) i zapewnia doskonałą szczelność. Korzystamy z niej również dlatego, że trudno ją rozerwać (240 KN), nie jest podatna na skrajne temperatury (od -30 do +70 st. Celsjusza) i posiada stopień niepalności DIN 75200 i ISO 3795.


Ten sam materiał, ze względu na jego doskonałe parametry techniczne i uniwersalność zastosowania, stosujemy również w przypadku ścian, jednak wykorzystujemy również blachę trapezową T-18 o dowolnym kolorze z palety RAL. Może być montowana zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. W obu przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić doskonałą trwałość rozwiązań oraz ich doskonałe parametry techniczne, idące w parze z wysoką estetyką.


Drzwi i bramy

W naszych konstrukcjach stosujemy zróżnicowane drzwi wejściowe i bramy przesuwne, a wybór pozostawiamy w tym wypadku Klientowi. Dostosowujemy się w tej kwestii do potrzeb i wymagań zamawiającego, dobierając wymiary i produkt zgodnie z jego oczekiwania.


W standardowych halach namiotowych nie montujemy okien.


ITPMar

Grunwald 1
95-070 Aleksandrów Łódzki

tel. 42 209 34 39
tel. kom. 790 279 400
Email: biuro@itpmar.pl


Oddział Niemcy: ITP LTD. & CO. KG

Timmasper Weg 33a
24589 Schülp/Nortorf
Tel: 0 43 92 - 690313 oder 15 02
Fax: 0 43 92 - 59 65
Handy: 0 171-9516415
URL: http://www.zelteundhallen.de

Szybki kontakt